Blog osobisty - podróże, kuchnia, styl życia

Posty dla tagu: porady

Targ rybny - ceny w Chorwacji

Ceny w Chorwacji 2020 – produkty i porady

Podczas szacowania kosztów wyjazdu do Chorwacji samochodem ważnym punktem jest zdecydowanie jaki prowiant i wyposażenie zabrać ze sobą w bagażniku, a co kupimy na miejscu. W tym wpisie przygotowaliśmy zestawienie cen w Chorwacji z naszej podróży w 2020 roku oraz kilka rad, które mogą się Wam przydać.

czytaj więcej...
Chorwacja w 2022

Jak się przygotować do wyjazdu samochodem do Chorwacji?

Planujesz pierwszą podróż samochodem do Chorwacji? Doskonale trafiłeś. Warto zadbać o to, aby nic nie zakłóciło Twojej chorwackiej przygody. W tym wpisie poznasz szczegóły dotyczące przygotowania samochodu do drogi oraz ubezpieczenia podróżnego. Jak się przygotować, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w trakcie wyjazdu samochodem do Chorwacji? Sprawdź.

czytaj więcej...
Zadar samochód

Wakacje w Chorwacji a koronawirus – jak zorganizować przejazd?

Na przełomie lipca i sierpnia wybraliśmy się w wytęsknioną podróż do Chorwacji. Czy koronawirus wpłynął na nasze wakacje w Chorwacji? Jak zorganizować przejazd samochodem przez granice?

czytaj więcej...
Zachód słońca na wyspie Kos

Wakacje na Kos – porady i wskazówki dla podróżujących

Grecka wyspa Kos to idealny wybór na krótkie wakacje! Kiedy polecieć, co zobaczyć i co kupić na Kos? Czy aby wejść na lotnisko, trzeba stać w kolejce? Gdzie jest plaża nudystów? Czy na Kos zdarzają się trzęsienia ziemi? Sprawdźcie!

czytaj więcej...

Najpopularniejsze tagi

Wyszukaj na blogu

×