Blog osobisty - podróże, kuchnia, styl życia

Posty dla tagu: pomysł na weekend

Weekend na Mazowszu

Pomysły na weekend na Mazowszu – 5 propozycji

Sobota i niedziela to w naszym domu zawsze ten sam dylemat: gdzie dziś jedziemy? Zazwyczaj sobota zarezerwowana jest na krótsze wyjazdy, a niedziela na dłuższe wycieczki. Jesteście ciekawi, gdzie się wybieramy, mieszkając na co dzień w Warszawie?

czytaj więcej...
Żelazowa Wola most nad Utratą

Żelazowa Wola – pomysł na weekend na Mazowszu

Żelazowa Wola w Polsce i na świecie kojarzy się z miejscem narodzin Fryderyka Chopina. Dziś to atrakcja turystyczna w odległości ok. 55 km od Warszawy, co czyni z Żelazowej Woli idealny pomysł na weekend na Mazowszu.

czytaj więcej...
ogród romantyczny Heleny Radziwiłłowej

W godzinę od Warszawy: ogród romantyczny Arkadia koło Nieborowa

Arkadia to wieś w województwie łódzkim, w której znajduje się ogród o tej samej nazwie, cel naszej podróży. Ogród Arkadia to wspaniały przykład ogrodu romantycznego w stylu angielskim, a jednocześnie idealne miejsce na weekendowy wypad poza miasto. Gotowi na kolejną wyprawę?

czytaj więcej...
zespół pałacowy Nieborów

Nieborów – pałac i ogród w godzinę od Warszawy

Podróż z Warszawy do Nieborowa trwa około godzinę, jest to częsty cel naszych weekendowych wycieczek. Rozległy teren nieborowskiego ogrodu idealnie nadaje się do długiego spaceru, zaś wnętrza pałacu to prawdziwa gratka dla miłośników historii i historii sztuki. Nieborów - pałac i ogród - to nasza propozycja dla szukających inspiracji na weekend.

czytaj więcej...
Młochów pałac

Weekend na Mazowszu: Młochów

Młochów to niewielka wieś w województwie mazowieckim, w której znajduje się zabytkowy zespół pałacowo-parkowy. Oddalony o zaledwie ok. 30 km od Warszawy park w Młochowie to idealne miejsce na spokojny spacer w otoczeniu natury i doskonały pomysł na weekend na Mazowszu.

czytaj więcej...

Najpopularniejsze tagi

Wyszukaj na blogu

×