Blog o podróżach i życiu

Posty dla tagu: koszty

Ceny w Chorwacji

Ceny w Chorwacji 2021

Każdy wyjazd na wakacje, kiedy nie mamy z góry opłaconego wyżywienia, rodzi pytanie o koszty zakupów na miejscu. Jeśli jedziemy własnym samochodem, może pojawić się chęć zabrania prowiantu z Polski. Jednak czy rzeczywiście warto? Jakie są ceny w Chorwacji 2021? Sprawdźcie w naszym nowym wpisie!

czytaj więcej...
Targ rybny - ceny w Chorwacji

Ceny w Chorwacji 2020 – produkty i porady

Podczas szacowania kosztów wyjazdu do Chorwacji samochodem ważnym punktem jest zdecydowanie jaki prowiant i wyposażenie zabrać ze sobą w bagażniku, a co kupimy na miejscu. W tym wpisie przygotowaliśmy zestawienie cen w Chorwacji z naszej podróży w 2020 roku oraz kilka rad, które mogą się Wam przydać.

czytaj więcej...
Flaga Chorwacji

Koszty przed wyjazdem do Chorwacji

Koszty dojazdu do Chorwacji to nie jedyne wydatki, które warto zaplanować wcześniej. W tym wpisie postaramy się przybliżyć Wam koszty przed wyjazdem do Chorwacji w 2020 roku - od ubezpieczenia podróżnego po gadżety.

czytaj więcej...
Węgierska autostrada przed granicą z Chorwacją

Koszt wyjazdu do Chorwacji samochodem

Prawie każdy wyjeżdżając na urlop zastanawia się, z jakimi kosztami przyjdzie się mu zmierzyć. Oczywiście wszystko jest kwestią indywidualną, która zależy od nieokreślonej liczby czynników. W tym wpisie postaramy się przybliżyć, jaki jest koszt dojazdu do Chorwacji w 2020 roku.

czytaj więcej...

Wyszukaj na blogu

×