Blog osobisty - podróże, kuchnia, styl życia

O NAS

Witaj! Cieszymy się, że jesteś na naszym blogu. Znajdziesz tu treści dotyczące podróży, kuchni, a także stylu życia. Byliśmy w każdym miejscu, które opisujemy i przygotowaliśmy każdą potrawę, którą pokazujemy. Nie znajdziesz tu treści czy zdjęć wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Każdy wpis jest rezultatem naszych doświadczeń.

Chętnie dzielimy się wrażeniami z podróży. Tak się składa, że w ostatnich latach podróżujemy głównie na Bałkany, więc na naszym blogu znajdziesz mnóstwo praktycznych porad związanych z podróżowaniem w ten malowniczy rejon Europy.

Bardzo starannie zbieramy informacje w trakcie każdej podróży. W naszych wpisach odkryjesz mnóstwo ciekawostek, których próżno szukać w przewodnikach czy na innych blogach. Dbamy również o to, aby wszystkie informacje, które publikujemy były sprawdzone i rzetelne. Nigdy nie opisujemy miejsc, w których nie byliśmy. Dajemy Ci gwarancję, że każdy wpis opisuje nasze wrażenia.

Dlaczego prowadzimy bloga? Aby pomóc innym zaplanować wakacje, odkryć ciekawe miejsca poza utartym szlakiem turystycznym, poznać lokalną kuchnię, zainspirować się. Bloga prowadzimy również dla samych siebie – aby mieć pod ręką wszystkie cenne informacje, które zebraliśmy i aby nasze wspomnienia się nie zatarły.

A skąd się wzięła nazwa naszego bloga? Żyjemy trochę ponad tym, co aktualnie modne. Wierzymy w ponadczasową klasykę i w to, że świat, który nas otacza, może być piękny dzięki nam samym.

Wpadaj do nas regularnie, zostaw komentarz albo odwiedź nas na Instagramie.

Zapraszamy!

Najpopularniejsze tagi

Wyszukaj na blogu

×